چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨
اخبار > ثبت نام سومین جشنواره روشنا، با عنوان سبک زندگی به همراه جوايز نفيس آغاز گرديد
 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام سومین جشنواره روشنا، با عنوان سبک زندگی به همراه جوايز نفيس آغاز گرديد

مرکز نشر معارف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در راستای منویات مقام معظم رهبری در راستای ترویج امر کتاب و کتابخوانی اقدام به اجرای طرح جشنواره فرهنگی روشنا نموده است. 
دبیرخانه جشنواره روشنا از تیرماه سال گذشته فعالیت‌های خود را در زمینه مسابقات کتابخوانی آغاز نموده است و در طول مدت گذشت یکساله دو دوره جشنواره برگزار کرده است که به اختصار توضیحاتی ارائه می‌گردد.
در دوره اول جشنواره‌ی روشنا در تیر ماه 92(از عید قربان تا عید غدیر) برگزار شد، مسابقه ای به مدت 10 روز با محوریت کتاب خط روشن(برگزیده کتاب الغدیر علامه امینی) برگزار شد.
دراین دوره بیش از 35000 مخاطب در مسابقه شرکت کردند که در پایان به برندگان مسابقه به قید قرعه جوایزی به ارزش 1،000،000،000 ریال اهدا شد.
در دوره دوم جشنواره‌ی روشنا که در بهمن ماه 92(دهه‌ی فجر) برگزار شد، مسابقه ای به مدت 20 روز با محوریت کتاب خط امام(مرور اجمالی بر اندیشه های امام خمینی(ره)) برگزار شد.
دراین دوره بیش از 45000 مخاطب در مسابقه شرکت کردند که در پایان به برندگان مسابقه به قید قرعه جوایزی به ارزش 1،000،000،000 ریال اهدا شد.
دبیرخانه جشنواره روشنا جشنواره های قرآنی حفظ جزء29 و حفظ سوره انسان در دو بازه زمانی به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار و به برندگان جوایز نفیس نقدی و غیر نقدی به ارزش300،000،000 ریال اهدا گردید.

سومین جشنواره روشنا، با عنوان ۳۰ مهر لغایت ۸ آذر ۱۳۹۳ با محوریت سبک زندگی اسلامی برگزار مي گردد.

برای ورود به سامانه ثبت نام سومين جشنواره روشنا کلیک کنید.


٠٩:٠١ - دوشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٣    /    عدد : ٣٩٦٤٢٢    /    تعداد نمایش : ٧٧٤٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است